Brezplačna Dostava 100, 200PCS/Veliko FTTH ESC250D SC APC & SC UPC Single-Mode Fiber Optic Hitro Priključkov FTTH SM Optičnih Hitro Priključek

Brezplačna Dostava 100, 200PCS/Veliko FTTH ESC250D SC APC & SC UPC Single-Mode Fiber Optic Hitro Priključkov FTTH SM Optičnih Hitro Priključek

SKU: p11482

Stanje : Nov izdelek

€55.54 €79.33

FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC/UPC hitro Hitro Področju Montaže Priključek

Značilnosti:

1. FTTH projekta uporabni 2. Polje installable 3. Vstavite izguba manj kot 0,3 dB 4. Kovine V-oblike votlini delo tudi v visoki in nizki temperaturi 5. Namestitev manj kot 1 6 minut. Zanesljiv in vrhunsko optično zmogljivost

Uporaba:

1. Distribucijo posnetkov 2. Vzdrževanje ali nujne obnove vlaknin omrežja 3. Obliž plošče 4. FTTH Vtičnice 5. Polje besedo

Oznake: apc sc, kelushi ftth vlakna, 10g 40km, ftth orodje, apc priključek, sc apc hitro priključek, moški optika, SC UPC, UPC, svjetlovodni splitter.

  • Blagovna Znamka: Joinwit
  • Poreklo: CN(Izvora)
  • Velikost: 15cm*15cm*15cm
  • Številka Modela: esc250d
  • Združljiv: TP-link
  • Postavka Dolžina: 1m
  • Tip Konektorja: SC/APC
  • Certificiranje: NOBEN

336 Na zalogi

Podobni izdelki

FBR003A ABX Micros 60 Micros60 M60 ES60 Pasu Iglo 380 mm Horizontalne

FBR003A ABX Micros 60 Micros60 M60 ES60 Pasu Iglo 380 mm Horizontalne

FBR003A ABX Micros60,ES60 Pasu Iglo 320 mm Novo in Izvirno Obrnite se na nas, preden se vaše plačilo za potrditev zaloge, Če ni elemente, ki jih potrebujete v naši trgovini, nas prosimo obvestite preko Chat zdaj ali sporočila, Hvala Opomba: Za Cene Izdelkov

€12.02

Optična Omrežna Enota ONU ONT OLT EPON GPON 1GE+3FE+GLAS+2.4 G WIFI+1USB SC APC SC UPC Vmesnik angleški Različici BT-601GB

Optična Omrežna Enota ONU ONT OLT EPON GPON 1GE+3FE+GLAS+2.4 G WIFI+1USB SC APC SC UPC Vmesnik angleški Različici BT-601GB

Optična Omrežna Enota ONU ONT OLT EPON GPON 1GE+3FE+GLAS+2.4 G WIFI+1USB SC APC SC UPC Vmesnik angleški Različici BT-601GB Značilnosti izdelka 1.Skladnost z IEEE 802.3 ah & itu-t, g.984.x standard 2.GPON:8 T-CONTs,32 GEM Vrata 3.Vključevanje OMCI in TR-069 konfiguracija

€20.30

Komshine KFI-40 Vlaken Identifikator, ki je Primerna za 0.25/0.9/2.0/3.0 mm lahko Identificira prevladujoči prometa, smer Vlaken v Živo

Komshine KFI-40 Vlaken Identifikator, ki je Primerna za 0.25/0.9/2.0/3.0 mm lahko Identificira prevladujoči prometa, smer Vlaken v Živo

2019 Najnovejši Vlakna, Optični Identifikator Komshine KFI-40 Opredeljuje promet prevladujoči smeri, Enostaven test neposredno,priročno V KomShine KFI-40Optical FiberIdentifier canquickly prepoznavanje smeri prenašajo vlaknin in prikaz relativne jedro moči, brez kakršne koli

€73.77

POE delilnik 24V 12V 5V, za IP Kamero RJ45 POE Injektor POE Delilnik 1pcs

POE delilnik 24V 12V 5V, za IP Kamero RJ45 POE Injektor POE Delilnik 1pcs

POE delilnik pretvorbo 24V 12V 5V, za IP Kamero RJ45 POE Injektor POE Delilnik 1pcs Opomba: Prosim, pustite nam sporočilo z vaše naročilo, o katerih je za izmenični tok, ki ga potrebujete, smo BRITANIJI, ZDA, AU, EU standardi za izbiro, sicer bomo poslali po Kupci

€8.70

LODFIBER GLC-BX-U/GLC-BX-D CI-S-CO Združljiv 1.25 G 1310/1490nm dvosmerne podatke 10km oddajnik in Sprejemnik

LODFIBER GLC-BX-U/GLC-BX-D CI-S-CO Združljiv 1.25 G 1310/1490nm dvosmerne podatke 10km oddajnik in Sprejemnik

GLC-BX-U/GLC-BX-D CISCO Združljiv 1.25 G 1310/1490nm dvosmerne podatke 10km oddajnik in Sprejemnik En par ceno. Št. dela: GLC-BX-U/GLC-BX-D Združljiv: CISCO Hitrost Prenosa Podatkov: 1.25 G Valovna dolžina: 1310nm/1490nm Priključek: Enotni

€21.55